فارسی شنبه تا چهارشنبه 8:00-17:00 02188249008
info@zarfam-co.com

همکاران ما

صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی در سال ۱۳۸۳ به منظور کمک به وضعیت رفاهی و معیشتی پرسنل بانک، افراد شاغل، بازنشسته و از کار افتاده راه اندازی شد و با توجه به استقبال همکاران و حمایت‌های هیات مدیره محترم بانک با شماره ۱۷۴۶۸ به ثبت رسید. 

ارکان صندوق شامل (مجمع عمومی، هیات مدیره صندوق و بازرسین) است که مجامع عمومی عادی و فوق‌العاده را مطابق اساسنامه صندوق برگزار می‌کنند. مديرعامل صندوق که بالاترین مرجع تصمیم گیری است از میان اعضای هیات مدیره، کارکنان یا افراد خارج از بانک، بنا به پیشنهاد هیات ‌مدیره صندوق و با تصویب هیات‌ مدیره محترم بانک منصوب می‌شود.

موضوع فعالیت صندوق در حال حاضر علاوه بر رسالت خود که تامین رفاه و آسایش همکاران شاغل، بازنشسته و از کار افتاده بوده، حضور هر چه فعالتر در بازار سرمایه گذاری مثل بیمه، ساختمانی، بازرگانی، تامین منابع انسانی و ايجاد شبكه شركاي تجاري برای افزایش منابع مالی مورد نیاز و ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات است.

صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی

بانک کشاورزی یکی از بانک‌های تخصصی کشور و مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است که ماموریت آن، حمایت از بخش کشاورزی و زیر بخش‌های آن است. بانك كشاورزي در بيست و يكم خرداد سال 1312 تاسيس شد. اين بانك هم‌اكنون با پشتوانة هشتاد و سه سال‌ تجربه خدمت‌رساني به عنوان يك بانك پيشرو در زمينه ارائه خدمات بانكي به همه مردم در سراسر كشور در حال خدمت رسانی است.

در برخی دوره های زمانی نام بانک دستخوش تحولاتی شده و در برخی مواقع نیز اساس نامه و ماموریت های آن نیز در راستای تامین مالی بخش کشاورزی و زیر بخشهای آن به عنوان یکی از زیر بخش‌های اثرگذار بر اقتصاد کشور و موتور مولد تولید که منجر به رشد اقتصادی می گردد تغییر یا تکمیل شده است. این بانک به منظور حفظ خوداتکایی از اوایل دهه 70 هجری شمسی با حضور موثر در مراکز پولی و مالی کشور و توسعه خدمات شعب شهری خود تلاش كرده است تا از منابع موجود در مراکز تجاری نیز به نفع توسعه بخش کشاورزی بهره جوید.

بانک کشاورزی در حال حاضر 1914 شعبه دارد که 1153 شعبه در مناطق روستایی و کشاورزی به ارایه خدمات تخصصی بخش کشاورزی پرداخته و تعداد 761 شعبه نیز در شهرها در امر ارایه خدمات تجاری مشغول به فعالیت هستند و 36 شعبه نيز به ارایه خدمات ارزی و بین المللی مشغول اند.

بانک کشاوری جمهوری اسلامی ایران

شرکت بازرگانی بین المللی جم پارسه لیان از معدود شرکت های جنوب کشور می باشد که با نگاهی کاملاَ سلامت محور فعالیت تجاری خود را در زمینه مواد غذایی در سالیان پیش آغاز نمود و با حفظ شعار ” غذای سالم حق هر ایرانی است ” مبادرت به صادرات و وادرات و توزیع در این عرصه نمود.   سیاست کلی این شرکت معرفی و صادرات مواد غذایی قابل طرح در بازارهای جهانی نظیر خرما ، کشمش و پسته بوده است و از طرفی دیگر سعی در واردات کالاهای سلامت محوری دانسته است که یا در کشور تولید نمی گردیده است و یا اینکه میزان تولید آن تکافوی بازار مصرف داخل را نمی داده است.   شرکت جم پارسه لیان با ثبت محصولات خود در مرکز اصناف و وزارت بهداشت و سازمان استاندارد از از پیشگامان واردات کاملاَ قانونی و منطبق بر ضوابط جدید سازمانهای یاد شده در کشور می باشد که در این راستا می توان به واردات محصولات انواع کمپوت میوه های گرمسیری به مارک merry ، انواع روغن زیتون به مارک verde، انواع کنسو زیتون، سس ، سس سالاد ، بروشتا و بسیاری دیگر از محصولات متنوع کشاورزی-غذایی با علامت تجاری Plaermo اشاره نمود .   شرکت جم پارسه لیان با شبکه منظم توزیع در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به تمامی هموطنان عزیز بوده و همچنین بخش مرجوعی کالاهای معیوب در تمامی اوقات اداری پاسخگوی مشتریان محترم خواهد بود.   شرکت جم پارسه لیان امیدوار است افقی نو را برای تمامی هموطنان عزیز در راستای مواد غذایی سلامت محور بتواند به وجود آورد.

شرکت بازرگانی بین المللی جم پارسه لیان